O Mariji Šerifović se jako puno piše u posljednjih par dana, jer je nedavno proslavila svoj 40 rođendan. Počastila se sa odlaskom u Ameriku, gdje je provela puna tri dana, sasvim sama….
Opće je poznato da je Marija Šerifović priznata i cijenjena pjevačica s Balkana, a njezina je biografija mnogima poznata. Njezin uspon do slave započeo je 2004. godine kada je sudjelovala na Eurosongu s pjesmom “Molitva”. Nakon tog ključnog trenutka brzo je stekla popularnost i osvojila široku publiku. Zanimanje javnosti poraslo je nakon što se doznalo da je skrivala ljubavnu vezu s partnerom. Iskreno se pozabavila tom temom, otkrivši svoj afinitet prema vezama sa ženama.
Nakon ovog otkrića, njezin romantični život postao je redovita tema razgovora i nagađanja o mogućim partnerima. Nedavno je Marija Šerifović zabavljala beogradsku publiku. Tijekom nastupa pozvala je svoju kolegicu Sanju Vučić da s njom podijeli svjetla reflektora. Miloš, često spominjan na Marijinim blogovima, skrenuo je pažnju jer je održao obećanje koje je ranije dao. Marija je predviđala da će Italija dati više od 20 eura za pobjedu na prošlogodišnjem Eurosongu. U stvarnosti, Miloš je Sanji poklonio obećanu sumu i time ispoštovao svoju obvezu. “Evo tvojih 20 eura”, rekla je Marija dok je Sanji dodavala novac.
Marija je nakon toga upitala: “Kako tumačite tu pjesmu? Što ona za vas znači?” Sanja je odgovorila na svoj osebujni način: “Nemoj se zavaravati, Marija. Može ti biti tri puta gore.” Marijina je sreća bila očita, ne samo po Sanjinom nastupu nego i po cjelokupnom ambijentu. Iznenada je Maria postavila iznenađujuće pitanje: “Hoćeš li se udati za mene?” Sanja je odgovorila: „Smatraj to učinjenim.
DODATNI TEKST
Prije nego što naručite ledeni napitak u kafiću, razmislite o ovome: istraživanje o kvaliteti leda otkrilo je da čak 77,2 posto testiranih uzoraka sadrži koliformne bakterije koje potječu iz fekalnih tvari. Ove sitne čestice nađu put do leda zbog neopranih ruku. Kao rezultat toga, među ljudima postoji rašireno nesporazum da bakterije ne mogu živjeti na ledu.
Led, koji se obično nalazi u kafićima i restoranima brze hrane, zapravo može biti značajan izvor bakterija, s razinama koje često premašuju one u zahodskoj školjci. Ovaj problem proizlazi iz nedostatka redovitog održavanja ledomata. Ipak, važno je naglasiti da pronađene bakterije ne predstavljaju opasnost po zdravlje.
Nadalje, posebna studija otkrila je da su najveće koncentracije bakterija bile prisutne u čaši vode ili gaziranog pića koja je sadržavala krišku limuna. Istraživači su analizirali 76 kriški limuna iz 21 različitog restorana i otkrili da je 70 posto, što odgovara 53 kriške, bilo kontaminirano bakterijama. Iako ovo možda nije najopsežnije ispitivanje teme, jasno je da su kriške limuna koje ste dobili u vašoj čaši prethodno narezane i čuvane u plastičnim posudama na sobnoj temperaturi, što stvara okruženje pogodno za rast bakterija. Istraživanje nije konačno odredilo izvor ovih bakterija, ali je pokazalo da one ne mogu preživjeti i razmnožavati se u alkoholnim pićima.