Brak Zorice Brunclik i Kemiša obiluje različitim aspektima, ali njihova ljubav i podrška su nesumnjivo temelji koji i dan-danas grade njihov odnos. Iako su često viđeni kako se drže za ruke u javnosti i iskazuju nežnost jedno prema drugom, mnogi sumnjaju da li se takav odnos zaista održava i kada su sami u intimi svog doma, posebno nakon 30 godina braka.

  • Zorica Brunclik je u estradnim krugovima poznata po svojoj otvorenosti i nepokolebljivom izražavanju mišljenja. Prije veze s Miroljubom Aranđelovićem Kemišem, Zorica je doživjela tri braka koji su na kraju završili razvodom.

 


Zoričin četvrti suprug je Kemiš, a zajedno imaju kćerku Zlatu. Unatoč tome, Kemiševu djecu iz prethodnih veza – Mariju, Đorđa i Miljanu – on također smatra obitelji. Zorica je zadržala pozitivan odnos s Kemiševom kćeri Jelenom.

Privrženost i bliskost između njih očigledni su svakome tko promatra njihovu vezu. Zorica je Kemisha smatrala najizuzetnijom osobom, no čini se da se u posljednje vrijeme njezino stajalište mijenja.

 


Zorica je izrazila neizmjernu sreću, pripisujući to prisustvu Kemiša u njenom životu. On obuhvaća sve što ona cijeni: stup podrške, ljubavi i prijateljstva. Svaki dan proveden s njim cijenjen je dar. Unutar zidova njihovog doma ljubav i poštovanje se gaje svakodnevno. Kemiš se trudi razveseliti Zoricu, a ona mu uzvraća svesrdno prihvaćajući njegove tehničke hobije. Njihovi zajednički trenuci prepuni su sreće, posebice u svečanim prilikama kada se okupljaju sa svojom djecom i unucima stvarajući živahnu i veselu atmosferu.

BONUS TEKST:

Mentalno zdravlje je dragoceno blago koje često zanemarujemo dok se suočavamo sa zahtevima svakodnevnog života. U svetu koji neprestano teži ka brzini i produktivnosti, lako je izgubiti iz vida važnost brige o svojoj mentalnoj dobrobiti. Međutim, to je jednako važno kao i briga o fizičkom zdravlju, jer mentalno zdravlje čini osnovu našeg celokupnog blagostanja.

Mentalno zdravlje obuhvata naše emotivno, psihološko i socijalno stanje. To nije samo odsustvo mentalnih bolesti, već i sposobnost suočavanja sa stresom, održavanja zdravih odnosa sa drugima, prilagođavanja promenama i ostvarivanja svog punog potencijala.

U današnjem društvu suočavamo se sa različitim izazovima koji mogu negativno uticati na naše mentalno zdravlje. Stres na poslu, problemi u porodici, finansijske teškoće, društvena izolacija, ali i savremene tehnologije koje nas stalno povezuju, mogu dovesti do anksioznosti, depresije i drugih mentalnih problema.

Zato je važno negovati svoje mentalno zdravlje na različite načine. To može uključivati redovno vežbanje, zdravu ishranu, dovoljno sna, ali i aktivnosti poput meditacije, joge ili hobija koji nas opuštaju i ispunjavaju. Takođe je važno izgraditi podržavajuće odnose sa porodicom, prijateljima i kolegama, kao i tražiti stručnu pomoć ukoliko se suočavamo sa težim problemima.

Jednako važno je i podizanje svesti o mentalnom zdravlju u društvu. Potrebno je razbiti stigmu i otvoreno razgovarati o mentalnim problemima kako bismo svi mogli da se osećamo prihvaćeno i podržano. Edukacija o mentalnom zdravlju treba da bude deo obrazovnog sistema, a pristup mentalnoj zdravstvenoj zaštiti treba da bude dostupan svima koji to trebaju.

Na kraju, važno je zapamtiti da briga o mentalnom zdravlju zahteva kontinuirani rad i pažnju. Kroz održavanje balansa, samoprihvatanje i traženje podrške kada je potrebno, možemo izgraditi otpornost i sposobnost da se nosimo sa izazovima koje život donosi, čineći nas srećnijima i ispunjenijima.

 

 

 

Preporučeno