Kada se pomene hit serija “Bolji život”, nema šanse a da se ne sjetimo jednog od najintrigantnijieg glumca iz tog serijala, a to je svakako Josif Tatić. Krajem 1980-ih, Tatjana Kameron, naširoko poznata kao Tajči, stekla je ogromnu slavu svojim singlom “Hajde da ludujemo”, koji je osvojio vrh top lista. Nakon ovog uspjeha, objavila je pregršt dodatnih pjesama prije nego što je naglo nestala iz javnosti. Odlučila je krenuti na novo putovanje, spakirati svoje stvari i otisnuti se u Ameriku.
U konkretnom slučaju, medijima u Hrvatskoj otkrila je motiv svog odlaska. U podcastu Skip or Beep, kako prenosi Jutarnji.hr, objasnila je da je svoju odluku o odlasku motivirala osjećajem vlasništva nad samom sobom, znajući da ne pripada nikome drugome osim samoj sebi.
U tom trenutku, Taji je spomenula seksualno zlostavljanje koje je pretrpjela tijekom svojih tinejdžerskih godina. Problem koji je bio pri ruci bio je moj nedostatak sredstava, budući da sam bio oblikovan okolinom i protokom vremena. Ta sam bolna sjećanja zakopala duboko u sebi… Moja baka bi često govorila: “Ovu ću tajnu ponijeti u grob.” Potaknut njezinim riječima, donio sam odluku da nikada ne otkrijem što se dogodilo. Nije to bilo slučajno otkrivanje; umjesto toga, odlučio sam to zauvijek držati zakopanim. Tajči je također odlučila ne povjeriti majci cjelokupnost svojih iskustava.
Pjevačica je oklijevala povjeriti se majci jer se bojala da će joj otkrivanje strašne istine zabraniti izlazak bez pratnje, čak i na nastup. Pjevačičina primarna briga bila je zaštititi svoju majku od boli koju bi joj takvo otkriće nedvojbeno nanijelo. Pjevačicu je teško opteretila pomisao da svojoj majci izrekne tako bolnu izjavu jer je znala da će to slomiti majčino srce.
Ime je beznačajno jer je prošlo predugo da bismo nekoga aktivno tražili. To nije cilj. Ostaje neizvjesno je li ta osoba uopće živa, a trošenje energije na nju čini se uzaludnim. Isto vrijedi i za muškarce koji su doživjeli traumu. Tajči, koja već duže vrijeme radi sa žrtvama, ispričala je kako se u zatvoru susreće sa ženama koje su proživjele nezamislive strahote, daleko gore od njezinih vlastitih iskustava. Ove su žene bile podvrgnute zvjerstvima seksualnog ropstva, ali su ipak ostale nevidljive i vezane strahom i manipulacijom. Kada policija zaustavi automobil u kojem su bile dvije djevojke koje su pod nečijom kontrolom, one zbog straha nikada neće otkriti svoju situaciju. Kroz svoj rad s ovim ženama, Tajči nastoji unijeti promjene i ispuniti svoju odgovornost majke koja odgaja tri sina. Ozdravljenje društva je imperativ. Da se sada dogodi slična situacija, založila bi se da se čovjek liječi. Međutim, s obzirom na protok vremena, moraju se primijeniti alternativne metode kako bi se spriječilo ponavljanje takvih incidenata u budućnosti, osiguravajući trajnu promjenu.