Za Mile Kitića se jako dobro zna da je uvijek bio miljenik žena, a ni on nije ostajao imun na ljubavne pozive. Svoju suprugu Martu Savić je uvijek varao, a mi danas govorimo o njegovom ljubavnom životu….
Navodi da je cijeli broj počeo fotografijom koja je promijenila izgled njegove kćeri Elene kako bi podsjećala na Macu. Kitić tvrdi da nema nikakve veze s Macom, a te optužbe opisuje kao potpunu besmislicu. Nasuprot tome, Maca je o ovoj temi govorila na jednom javnom događaju, gdje se emotivno izrazila u emisiji “ShowBLIZ”, ronivši suze dok je pričala o Kitiću i neriješenom DNK testu.
Priznala je da nije sigurna u Kitićevo očinstvo jer nije bilo provjere te tvrdnje. Naznačila je da ga je pokušala kontaktirati, ali smatra da njegova supruga sprječava komunikaciju. Nadalje, primijetila je da on nikada nije pokazao interes da je upozna. Iako je prije željela uspostaviti vezu s njim, sada osjeća da više ne želi nikakav kontakt i izražava tugu zbog njegove odsutnosti iz njezina života.
DODATNI TEKST
Apiterapija je bitan aspekt prirodne medicine koji uključuje korištenje proizvoda dobivenih od pčela za rješavanje određenih zdravstvenih problema, kao i njihovo uključivanje u svakodnevnu prehranu za poboljšanje dobrobiti i sprječavanje bolesti kod ljudi i životinja. Primjena pčelinjih proizvoda u apiterapiji nadilazi samo oralni unos; također uključuje lokalizirane terapije. Na primjer, med se može nanositi lokalno kako bi pomogao u zacjeljivanju rana koje sporo zacjeljuju, dok se otopine propolisa mogu koristiti za liječenje gljivičnih infekcija stopala i herpesa. Osim toga, pčelinji otrov se koristi u terapeutske svrhe za reumatska stanja, a matična mliječ uključena je u kreme protiv starenja, među raznim drugim primjenama.
Bitno je naglasiti da tijelo ne odbija pčelinje proizvode na isti način na koji odbija sintetičke alternative. Zamršen sastav i kombinirani učinci pčelinjih proizvoda čine ih ključnima za održavanje zdravlja i liječenje različitih bolesti. Zbog njihovog pozitivnog djelovanja na organizam sve je veća upotreba pripravaka koji sadrže med, pelud, propolis i matičnu mliječ. Kvaliteta meda i određeni biljni izvor iz kojeg je dobiven igraju ključnu ulogu u određivanju njegove ljekovite učinkovitosti.
Med posjeduje jedinstvena svojstva koja pružaju vrijedne antimikrobne i antioksidativne prednosti. Osim toga, djeluje kao lako probavljiva namirnica koja brzo obnavlja razinu energije, a njezin redoviti unos može povećati fizičku izdržljivost i psihičku stabilnost. I sirovi med i propolis bogati su fitonutrijentima koji mogu pomoći u prevenciji raka. Štoviše, u kombinaciji s drugim lijekovima, sinergistički učinci flavonoida koji se nalaze u medu, propolisu i peludi mogu značajno utjecati na prevenciju i liječenje tumora.
Istraživanja su pokazala da redovita konzumacija meda podiže razinu korisnih antioksidansa u krvotoku, koji imaju antibakterijska svojstva. Tradicionalna medicina već dugi niz godina priznaje blagotvorno djelovanje meda u ublažavanju simptoma gripe i prehlade. Opsežne studije jasno su pokazale da je med idealan prirodni zaslađivač za osobe s dijabetesom tipa 2 i visokim kolesterolom. Med posjeduje brojna ljekovita svojstva; ne samo da poboljšava apsorpciju i učinkovitost lijekova, već i detoksificira tijelo uklanjanjem štetnih tvari.
Njegova ljekovita svojstva korisna su za niz bolesti, uključujući gastritis, čir na želucu i crijevne infekcije, uz pomoć u regulaciji proizvodnje želučane kiseline i detoksikaciji jetre. Osim toga, med se koristi u liječenju ginekoloških problema, ublažavanju jutarnjih mučnina i liječenju respiratornih bolesti kao što su kronični bronhitis, bronhijalna astma, rinitis, alergijski rinitis, faringitis, sinusitis i laringitis. Štoviše, pomaže osobama koje pate od anoreksije ili nedostatka apetita, normalizira rad crijeva, ublažava zatvor i pomaže kod hemoroida.